Яку музику слухають українці?

Новини

0

Яку музику слухають українці?

Українці у містах, де живе більше 50 тисячі осіб, втрачають інтерес до російських артистів і слухають “своє”.

Як показує дослідження TNS MMI, в 2015 році в містах України 50 тисяч +, відбулося різке падіння частки населення, яка слухає музику російських виконавців. У той же час, кількість прихильників української музики з 1 кварталу 2013 зросла майже на 6%. Так, вперше за 5 років (починаючи з 2011 року) українська поп-музика стала популярнішою за російську.

Спостерігається зростання двох стилів: популярної української музики та української рок-музики. У 2011 році 15% респондентів слухали український рок, тоді як в 2015 їх стало 20%. Протягом останніх 5 років українська музика стає популярною по всіх регіонах України. Якщо говорити саме про поп-музику – за останній рік, порівняно з 1 кварталом 2014 року, кількість прихильників українських виконавців, росте тільки в Південному (на 4,7%) та Східному регіоні (на 2,1%), а в решті регіонів значних змін у частці слухачів не відбулося.

У 2015 році особливою популярністю користується музика Океану Ельзи та Скрябіна, кількість слухачів останнього зросла в 2,5 рази в порівнянні з 2014 роком. Найзначніші втрати аудиторії – у Ані Лорак, але, незважаючи на це, як і раніше залишається в ТОП-5 виконавців, чия творчість подобається опитаним.

А от серед артистів, чия творчість не подобається респондентам, лідирує Світлана Лобода і Таїсія Повалій.

Коментарі

Ще немає коментарів.

Залишити Коментар

© Науково-Дослідницький центр прикладної соціології "Соціоплюс" . 2011.