Надія на нову владу вмирає за місяць після виборів, — соціолог

Новини

0

Надія на нову владу вмирає за місяць після виборів, — соціолог

У студії Телеканалу новин “24″ директор Соціологічної групи “Рейтинг” Олексій Антипович розповів про результати опитування щодо довіри до влади та реформ.

Довіра до влади

— Українці до новообраної влади завжди мають великий кредит довіри, ми це фіксували під час проведення президентських виборів Віктора Ющенка, Віктора Януковича та Петра Порошенка.

Зараз лише кожен 5-й українець задоволений діяльністю Президента України і кожен 10-й громадянин — діяльністю Арсенія Яценюка. Такі ж показники довіри, як до прем’єра має Верховна Рада України.

— Однак, варто зазначити, що за останній місяць показник падіння довіри до Президента майже зупинилися. На мою думку, затишшя на сході та виборча компанія позитивно вплинули на людей. Також зросла кількість людей, які не визначились, чи довіряють Президенту.

Люди зараз в очікуванні: що буде далі.

— Загалом українці багато чим не задоволені в державі. Але щодо реформи поліції, 80% українців позитивно оцінюють ці зміни.

У мешканців великих міст є найбільші протестні настрої і вони мають безліч претензій до діяльності влади.

Електоральні настрої

— Слід зазначити, що українці ходять на вибори і кожного разу сподіваються на їх результати.

Надія на нову владу вмирає за місяць після виборів. Після умовного “медового місяця” ці сподівання розвінчуються й українці знову чекають на нові вибори.

— Також варто відзначити, що є низка нових політичних сил, які вперше йдуть на вибори, в перспективі вони будуть претендувати на представництво не лише на місцях, але й у Верховній Раді. Але разом з тим, більшість українців все-таки віддасть свої голоси за відомі політичні сили.

 

Коментарі

Ще немає коментарів.

Залишити Коментар

© Науково-Дослідницький центр прикладної соціології "Соціоплюс" . 2011.